Web sitesi kurma rehberi sizlere sadece 15 dakika da profesyonel bir site nasıl kurulduğunu öğretmektedir. Bu yazımızda bu eğitim setini sizler için artılarını ve eksilerini inceleceğiz. Bu eğitim setinin yazarı Sayın Serdar Yüksel tarafından hazırlanmıştır.

Blog yazarak para kazanmak isteyen kişiler için bir eğitim setim yok. Ancak youtube üzerinden gerekli konulara bakarakta bu işi öğrenebilirler.

Blog Yazarak Para Kazanma

Kendisi bir web tasarımcıdır. Ancak bildiğimiz kadarıyla şuanda sadece kendisi için siteler tasarlamakta. Serdar yüksel internetten para kazanma konusunda bilgisi oldukça çoktur. Türkiye de bu İnternet Marketing konusunda en iyilerdendir.

Web sitesi kurma rehberi nedir?

Web sitesi kurma rehberi sizlere web sitesi kurma konusunda detaylı ve basit bir şekilde site kurmayı öğretmektedir. Web sitesi deyince herkesin aklına programlama dilleri gelir. Yazılımcılar Vb. İşte burada bu eğitim seti size her hangi bir programla dili bilmeden hazır şablonlar ile web sitesi kurma imkânı sağlar.

Alt yapı olarak wordpress kullanılmakta. WordPress hazır şablon seçenekleri genel olarak 50 milyonu aşmakta. Yani hayal edemeyeceğiniz kadar sizlere seçenekler sunulmaktadır. Web site kurma rehberi ile öğrendikleriniz ile ister bir e ticaret sitesi kurup ürünler satın. İsterseniz de bir webmaster olup insanlara ücret karşılığında siteler kurun. Veya da Google reklamlarından paralar kazanın.

Web sitesi kurma rehberi indir

Web sitesi kurma rehberi indirmek ve ücretsiz yararlanmak isteyen birçok okuyucumuz bulunmakta. Bu web sitesi kurma eğitim setini indirmek mümkün mü? Bu eğitim setini hazırlayan kişi yani Sayın Serdar Yüksel bunu yayına almadan önce bir takım haklarını almıştır.

Bu haklar telif haklarıdır. Bundan dolayı ücretli satılan bu eğitim setini ücretsiz bir şekilde indirmenizi engel olmaktadır. Aslında bu düşünce de yanlıştır. Sonuçta bu eğitimi hazırlayan kişinin ciddi bir emeği var. Bu bilgileri elde edebilmek için kim bilinir ne kadar bir zaman harcamıştır.

15 dakikada site kurmak gerçekten mümkün mü?

Serdar yüksel bu eğitim setinde bizlere sadece 15 dakikada web sitesi kurmanın mümkün olduğunu söylemektedir. Bunun doğruluğunu kanıtlayan bir video sizler için koyduk. Video bu yazının hemen altında bulunmaktadır. Videoda bulunan alt yapı wordpress’dir Bu alt yapıyı günümüz de birçok büyük kuruluş kullanmaktadır.

 

Web sitesi kurma rehberi içreği hakkında kendi yorumum

Bu web sitesi kurma rehberinin içeriğinde toplamda 6 adet Bonus ürün bulunmaktadır. Bunları kendi yorumum ile değerlendirerek sizler için fikir oluşturmaya çalışacağım.

Bonus 1 Seo eğitimi: Bana göre bu eğitim setinin içeriğinde ekstradan böyle bir eğitimin olması eğitimi alacak kişiler için oldukça güzel olacaktır. Birçok insan web sitesi kura bilir. Ancak bu sitelere trafik gelmedikten sonra siteniz hiç internet ortamında yok demektir. Seo işte burada sizlere bir web sitesine nasıl trafik çekersiniz bir ürünü bu trafik kaynağı sayesinde nasıl pazarlaya bileceğiniz ile ilgili sizlere bilgileri vermektedir. Bu da önemli bir etken.

Bonus 2 Site kazançları: Çok az bilgisayar kullanıcısı tarafından bilinen web sitesi üzerinden para kazanmak kimileri için bir şehir efsanesi kimileri içinde gerçekten mümkün. Sayın serdar bey sizlere bir web sitesi kurmamaktadır. Ayrıca bu siteler üzerinden nasıl gelir elde edebileceğinizi yani internetten hangi yollar ile web sitenizden para kazana bileceğinizi öğretmektedir.

Bonus 3 İnternet reklamcılığı: Bildiğim kadarıyla web sitesi kurma rehberinde burada sizlere Google adesense üzerinden yani sadece ve direk olarak Google ile çalışarak para kazanmayı öğretiyor. Burada Google size verdiği bir takım reklamları web sitenizde yayınlıyorsunuz.

Bonus 4 Google sırrı: Aslında burada anlatılan şey gene Seo konusu ile aynı olmaktadır. Ancak Serdar bey insanların kafası karışmaması adına bunun içinde ayrı bir konu açmış. Bura da sadece 1 ay gibi kısa süreçte Google da ilk sayfaya yükselmeyi öğretmektedir. Bu da size ciddi ve güzel bir trafik kaynağı demektir.

Bonus 5 Domain ve kupon: Her web sitesi kurarken bir takım şeylerinde ekstradan alınması gerekir. Bunlarda genellikle ücretli olarak satılmaktadır. Domain yani alan adı ve hosting o da sitenizi barındıracağınız bölge. Serdar bey sizlere özel bir indirip kuponu sayesinde domaininizi ücretsiz almanızı sağlamaktadır. Normal bir domain ücreti 30 TL satılmaktadır. Birde hosting var. Bunu da indirimli alma şansını yakalayacaksınız.

Bonus 6 Güncellemeler: Bildiğimiz gibi internet ortamı günden güne değişmektedir. Bazı öğrendiğimiz şeyler belli bir süreçten sonra uyguladığımızda tekrar aynı sonucu vermeye biliyor. İşte burada serdar bey sizlere ücretsiz bir şekilde güncellemeler yapacak. Ve sizlerden asla ekstra bir talepte bulunmayacak.

Yukarıda sizlere web sitesi kurma rehberi eğitim setinin kendi yorumum ile değerlendirdim. Umarım sizlere yardımcı olmuşumdur.

Eğitim setinin avantajları

  • Web sitesi kurmak için sadece sıradan bir bilgisayar kullanıcısı olmanız yeterli olacak.
  • Her hangi bir kod bilgisi olmadan site kurma imkânı.
  • 15 dakika gibi kısa bir sürede siteler kurabileceksiniz.
  • Alt yapı olarak dünyanın en büyük site kurma altyapılarından birisi olan wordpress kullanarak sitelerinizi kuracaksınız.
  • Bu eğitim seti sizlere sadece site kurmayı değil aynı zamanda internetten para kazanmayı da öğretmektedir.

Eğitim setinin dezavantajları

  • Web sitesi kurma rehberi eğitim seti sadece internet ortamında satılan bir eğitim setidir. Yani dışarıda satın alamazsınız.
  • Bu eğitim seti sizlere her hangi bir kod bilgisi öğretmez. Tamamen hazır şablonlar ile öğretmektedir.

Web Sitesi Kurma Rehberi Son

Web sitesi kurma rehberi eğitim seti hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıkladım. Bu eğitim setini web sitesi kurmayı öğrenmek isteyen bütün derli okuyucularıma tavsiye ediyorum. Eğitim setini incelemek için aşağıdaki resme tıklayın.

Websitesi kurma rehberi eğitim seti incelemek için sitemizi ziyaret edin.

Web Sitesi Kurma Rehberi

Pin It on Pinterest

Share This

!!! Kitap Çekilişi !!!

Kitap çekilişine katılmak için bu yazıyı sosyal medyada paylaşın.