Online servet sırları kitabı bu yıl içinde yani 2017 yılında çıkan bir kitaptır. İçeriği genel anlamda internetten nasıl para kazanılacağına dayalı. Bu serimizde siz değerli okuyucularıma Online servet sırları adlı kitabı incelemesini yapacağız. İyi ve kötü anlamda değerlendirmesini yapacağım. Ben bu kitabı satın almış biriyim.

Online servet sırları nedir?

Bu kitap sizlere internette hangi yolalar vasıtasıyla kazanç elde edebileceğinizi anlatmaktadır. İçeriği toplamda 6 bölümden oluşmakta. Adı da 6 adım stratejisi. 1. Adımda sizlere internet ortamında Pazar bulmayı ve başarı oranınızı ölçmeyi öğretmektedir. 2. Aşamada konumlandırma ve markalaşmayı anlatmaktadır. 3. Aşamada da ürün veya hizmetleri yüksek fiyatlardan nasıl satabileceğiniz ile ilgili ilginç deneyimler paylaşmaktadır. 4. Adımı benim en çok beğendiğim alan burasıdır.

Online servet sırları kitabı ile internetten para kazanmanın yollarını öğrenin.

Online Servet Sırları

Burada da bizlere birden çok kanaldan gelir akışı nasıl sağlaya bileceğimiz ile ilgili güzel fikirler veriyor. 5 aşamada da var olan kazançları otomatikleştirmek. Burasıda tabir caizse nasıl yattığınız yerden para kazanacağınızı yani artık var olan kazançları otomakleştirmeyi anlatıyor. En sonuncu olan bölümde de bizlere web projelerine yoğun trafik nasıl yönlendirebileceğimiz ile ilgili ilginç ancak etkili tekniklerden bahsetmekte.

Görüldüğü üzere toplan 6 ana konuyu sizlere açıkladım. Online servet sırları kitabı bizlere içeriğinde kazanç türü olarak satış ortaklığından bahsetmektedir. Ağırlıklı olarak bu konu geçiyor.

Online servet sırları içeriği neler var?

Online servet sırları kitabı içeriğinde 1 ana kitap ve 5’de Bonus ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler sizler için eleştirisel bir yorumla anlatacağım.

Bonuslar

Grafik Paket: Bu ürün içeriğinde grafik anlamında her şey bulunuyor. İçeriğinde satış şablonları yani temalara, Satış butonları, Figürlü fontlar, Bulunmaktadır. Bana göre başarılı bir ürün için birde başarılı kaliteli bir satış sayfası da şarttır. İşte bundan dolayı grafik paket birçok arkadaşın çok işine yarayacak.

200.000 Adet Makale: Makale yazmak bir kısım insanlara biraz zor gelebilmektedir. Ancak tavsiyem kendilerini biraz zorlamaları olacaktır. İlerleyen süreçte bu iş gittikçe kolaylaşıyor. Bu eğitim setini hazırlayan kişi sizlere ayrıca makale yazma konusunda zorlanacağınızı düşünerekten büyük bir makale listesini paylaşmış bulunuyor.

Bu makaleler İngilizce makalelerdir. Bunları Google translate ile çevirip o şekilde yayına alabilirsiniz. Böylece makale yazma derdiniz kısmen ortadan kalkmış olur. Ancak gerçek manada başarılı bir satıcı olmak istiyorsanız eğer makale yazmayı bir şekilde kendinizi alıştırın.

Google Adsense Rehberi: Normalde bu konu hakkında internette anlatan çok kişi var. Ancak Online servet sırları kitabının hazırlayıcısı bizlere içeriğinde normalin dışında da özel teknikler sunuyor. Bundan dolayı buda kısmen özel bonuslardan sayıla bilinir.

Amazon Satış Ortaklığı: Amazon satış ortaklığı hakkında günümüzde Türkçe içerik bulmak yok denecek kadar az. Bu Bonus bana göre içlerinden en değerlisi olanıdır. İçeriğinde toplamda 10 tane video bulunuyor. Ve sizlere amazondan nasıl para kazanılacağı ile ilgili güzel bilgiler sunuyor.

Birçok kişinin aklına satış ortaklı denince Clickbank gelir. Sadece sanki oradan para kazanılıyormuş gibi bir yanılgı var. Bir de Clickbank’teki ürünleri de adwords de satmaya çalışıyorlar. Hesaplar kanıyor ve tekrar açıp tekrar reklam verip gene para kazanmaya çalışıyorlar. Her gün aynı şeyleri deneyerek farklı sonuçlar beklemek büyük bir ahmaklıktır. Bundan dolayı Online servet sırları kitabını hazırlayan arkadaşı tebrik ederim.

Kendisi bizlere burada her kesin yaptığı gibi Clickbank’ten bahsetmek yerine amazondan nasıl para kazana bileceğimiz hakkında çok değerli içerikler paylaşmıştır. Birde amazondaki ürünlerin %90 reklam verebilirsiniz. Google adwords fiziki ürünlere karşı değil. Amazonda bulunan ürünlerin %90 da fiziki üründür.

E mail Pazarlaması: Online pazarlama sektöründe bulunan en büyük pazarlama SEO’dur. Yani arama motoru optimizasyonu dur. Hemen arkasında E mail pazarlaması vardır. Bana göre bu teknik ürün tanıtımı yapmak ya da insanlara bir şeyler satmak adına hem pratik hem de SEO göre daha hızlı sonuç veriyor.

Ama doğru uygulanmaz ise bu durum size para kaybından başka bir şey vermez. Çünkü E mail pazarlamasını hayata geçire bilmek için bir miktar para harcamanız gerekiyor. Bu bonus’da sizlere doğru ve kaliteli bir E mail pazarlamasını gelişimi hakkında detaylıca bilgilendiriyor.

Online Servet Sırları: Bu kitabın güzel tarafı öğretim şekli değil. Satış ortaklığa karşı verdiği çok farklı bakış açıları bulunuyor. Yani bu kitabı bana göre bir satış ortağının da alıp okuması lazım. Para kazanıp kazanmadığınızın bir önemi yok. Çünkü kitap içeriğinde özellikle niş Pazar konusunda sizlere çok farklı bakış açıları kazandırıyor.

Son Sözler

Siz değerli okuyucularıma Online servet sırları adlı eğitim seti hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıkladım. Bu ürünü satış ortaklığı işiyle uğraşacak bütün arkadaşlara tavsiye ediyorum. Ürün bana göre başarılı ve sizlere de bilgi anlamında değer kata bileceğini düşünüyorum. Ürünü incelemek için aşağıdaki resme tıklayın.

Online servet sırları kitabı incelmesi için resme tıklayın.

Online Servet Sırları Kitabı İncelemesi

Pin It on Pinterest

Share This

!!! Kitap Çekilişi !!!

Kitap çekilişine katılmak için bu yazıyı sosyal medyada paylaşın.