İnstakitap sizlere instagramda butik açma ile para kazanma fırsatını sunuyor. Bu yazımızda sizlere bu kitabı iyi yönlerini ve kötü yönlerini inceleyeceğiz. Bu incelemeden sonra bu kitabın gerçekten işe yarayıp yaramadığını öğreneceksiniz.

İnstakitap nedir?

İnstakitap sizlere başlangıç olarak 2 yıllık bir serüvenin hikâyesini anlatarak. instagram üzerinden para kazanmanın yollarının öğretiyor.  İçerik olarak toplam 3 kitaptan oluşmaktadır. İnstagram üzerinden para kazanmak isteyen birçok kullanıcı arkadaşlarımız bulunmaktadır.

Ancak internet üzerinden bu konular hakkında çok fazla kaynak bulunmamaktadır. İnstakitap tamda burada devreye giriyor. Ve sizlere instagramda butik açma ile para kazanmayı öğretmektedir. İçerik olarak çok zengin bir kitaplardır.

İnstakitap ile instagramdan butik açmakla internetten para kazanmayı anlatıyor.

İnstakitap İle İnstagramda Butik Açma

Bildiğimiz gibi günümüzde pazarın en büyük alanına sahip olan dijital ortamlardır. Bu dijital ortamlarda arama motoru ve sosyal medya araçları bulunmaktadır. Sosyal medya araçları Facebook Twitter ve İnstagram olarak bilinmektedir. Daha da fazlası bulunmaktadır. Ancak en büyük pazarın sahibi bu 3 platformdur. Bu 3 sosyal medya aracından sadece instagram çok rağbet görmektedir.

Çünkü içeriğindeki kitle gerçek anlamda kaliteli bir kitledir. İşte sizde bu pazardaki pastadan diliminizi şu ana kadar alamamış biriyseniz. Muhtemelen yeterli bilgi birikiminiz bulunmamaktadır. İnstakitap sizlere bu bilgileri toplamda 3 kitabıyla sunmaktadır.

İnstagramda butik açma ile para kazanma

İnstagram üzerinden birçok kazanç elde etme yolları bulunmaktadır. Bunların en iyi kazandıranı butik sayfaları açmaktır. Ancak butik açmak için yapılması gereken birçok aşama var. Bir konu bulup onun üzerine açmak mesela makyaj ürünleri satmak yâda giyim gibi size kalmış. Daha sonra bulduğunuz konu ile ilgili ürünler tedarik edilecek. Sermaye gerekecek. Kargo firması ile anlaşılacak son olarak ta vergi levhası gerekecek.

Ancak bunların hepsini yapmak bir iş yeri açmaya iş kurmaya benziyor. İnstakitap sizlere hem bu yöntemi en uygun fiyata nasıl yapacağınızı anlatıyor. Hemde öğrenci arkadaşlar için hiç sermaye olmadan kargo vergi levhası gibi uğraştırıcı şeyler ile uğraşmadan başkalarının ürünlerini tanıtarak para kazanmayı öğretiyor. Bir nevi komisyonculuk yapıyorsunuz.

İnstakitap yazarı kimdir?

İnstakitap yazarı Sayın. Mustafa Kemal Koca’dır. Kendisi yaklaşık 2 yıl önce instagram üzerinden para kazanmanın yollarını araştırmış bir kişidir. Ancak bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamasından dolayı o da deneme ve yanılma yöntemiyle harekete geçmiştir. İlk yıl ki süreci bu şekilde ilerledi.

İlk yıldan sonra gerçek anlamda bu işten kayda değer miktarlarda paralar kazanmaya başladı. İnternet üzerinden birçok kullanıcının bu konuda sıkıntı çekip başarısız olduğunu gören Mustafa Bey. Böyle bir kitap çıkartarak insanlara 2 yıllık bir zaman kazandırıyor.

İnstakitap avantajları

  • İnstakitap bir e kitaptır. Böylece telefon tablet ve bilgisayarınızdan okuma imkânı sağlıyor.
  • İçerik olarak zengindir. Toplamda size 3 kitap ve özel taktikler veriyor.
  • Bu 3 kitabı okuyarak neredeyse 2 yıl zaman kazanacaksınız. Ve önünüze çıkacak engellerden önceden haberdar olma imkânı sağlıyor.
  • Kitabı okumuş birisi olarak instakitap çok akıcı bir lisanda yazılmıştır.
  • Ürün, Sermaye, İş kurma gibi aşamalar ile uğraşmadan nasıl başkalarının ürünlerini satarak para kazanmayı anlatıyor.

İnstakitap dezavantajları

  • Toplamda 3 kitaptan oluşuyor. Her hangi bir video anlatım yok. Sadece yazılı ve resimli bir şekilde anlatılmıştır.
  • İnstakitap bir e kitaptır. Bir kitapçıdan alabileceğiniz türden değil. Sadece internet ortamında satışı yapılmaktadır. E kitap olmasından dolayı bir telefonunuz ya da bilgisayarınız yoksa bu kitabı okuyamazsınız.

İnstakitap ile instagramda butik açma final

Değerli okuyucum sizlere bu yazımda instakitap olabildiğince detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştım. Kitap hakkında yukarıda da bahsettiğim gibi sizlere instagramda butik açma ile para kazandırıyor. Bu işte başarılı olmak istiyorsan her gün 1 ya da 2 saatini ayırmalısın. Ancak böyle başarılı olabilirsin.

Başarıya ulaşınca zaten fark edeceksin ki kazançlar aydan aya artıyor ve sistem otomatikleşiyor. İnstagramdan butik aça kitabını incelemek ya da satın alma için aşağıdaki resme tıkla.

İnsta kitap incelemek yada satın alamak isteyenler resmin üzerine tıklasınlar.

İnstakitap incelemek için buraya tıklayın.

 

Pin It on Pinterest

Share This

!!! Kitap Çekilişi !!!

Kitap çekilişine katılmak için bu yazıyı sosyal medyada paylaşın.