İnstagramdan para kazanmak isteyen birçok arkadaşlarımız bulunmakta. İnstagramdan nasıl para kazanılır? Sorusunun cevabını bu yazıda bulabileceksiniz. Yoğun istek üzerine böyle bir yazı hazırlamaya karar verdim.

Sosyal medya günden güne gelişmekte artık bir paylaşımımız milyonlarca insanın göre bilme imkanı sağlıyor. Facebook Tiwitter Snapchat ve daha nice sosyal medya araçları. İşte bu araçları kimileri sadece iletişim kurmak kendi kişisel resimlerini paylaşmak ve arkadaşlıklar edinmek için kullanır. Kimileri de bu araçların büyük potansiyelini görür. Ve onları zekice yönetip büyük meblağlar da para kazanmayı başarır.

Ve her şey bir hayal ile başladı. Tüm büyük işlerde olduğu gibi, Bir kişi düşündü, uyguladı başardı ve binlerce kişi daha aynı yolda başarıya ulaştı. Şimdi sıra sizde…

Sosyal medyanın bütün araçları ile para kazanmak mümkün ancak bu gün ki konumuz instagramdan para kazanmak olacak. Peki, instagramdan nasıl para kazanılır? Birçoğunuzun aklında bu sorunun olduğuna eminim. Yapabileceklerinizi kısa kısa anlatacağım ancak yazımı sonuna kadar okursan kendine göre uygun olanı bula bileceksin.

İnstagram üzerinden butik açarak para kazanma

İnstagram-Butik-Açma

İnstagramdan para kazanmak her kez için mümkün mü?

İnstagramdan para kazanmak kısmen herkes için mümkün. Bu işi yapmak belli bir düzene oturtmak ve büyük kitlelere hitap etmek zaman almaktadır. Eğer ben bu konuda sabırlıyım. Her gün 1 saat bazen de 2 saatimi ayıra bilirim diyorsan sende bu işi yapabilirsin.

Şunu asla unutma başarılı olabilmek için hem bu işte hem de hayatın her alanında bilmeniz gereken 3 altın kural var. 1 inanmak 2 istemek 3 çalışmak Bu 3 kural zincirin birer halkası gibidir. Eğer yapacağınız bir işte başarılı olmuş insanlar gibi olamamışsanız onlar kadar inanmamış onlar kadar istememiş ve onlar kadar çalışmamışsınız demektir.

İnstagramdan ne kadar para kazanilir?

İnstagramdan para kazanmak isteyen birçok kullanıcının merak ettiği bir konu instagramdan ne kadar para kazanilir? Bu aslında sizin seçtiğiniz bir yönteme bağlı. Ayrıca ne kadar zaman ayıra bilirsiniz bu işe. Seçeceğiniz yöntem size kalmış ister birilerinin ürün ve hizmetlerini tanıtın. İsterseniz de butik açın. Bu ikisinden en kazançlısı butik açmaktır.

Daha az kitle daha az zaman ayırarak iyi paralar kazana şansı size sunar. Hedefiniz başlangıç için tavsiyem ayda 500 – 1000 -1500 -2000 gibi rakamlar olsun. Türkiye şartlarında bu rakamlar kötü değil. Zamanla ayda on binlerce para kazandığınız göre bileceksiniz. İnstagramda para kazanmak için bolca sabır ihtiyaç olacak çünkü ilk aylarda hemen para kazanmayı beklemeyin önce bir kitle ulaşmak gerekecek. Daha sonra aydan aya artan gelirlerin tadını çıkarmak size kalacak.

İnstagramdan nasıl para kazanılır?

İnstagramdan para kazanma sürecinize başlamadan önce bir instagram hesabına ihtiyacınız var. Bu hesabın bir kitleye hitap edebilmesi için yüksek oranda takipçilere ihtiyacı olacak. Hesabınız bir konu üzerine olsun ve olabildiğince bir kitle edinmeye çalışın. Komik güzel eğlenceli içerikler paylaşın bu video ya da resim olabilir. Zaman içinde kitleniz artacak ve aranızda samimi bir bağ oluşacak. İsteyen arkadaşlar r10 yada wmaracı gibi sayfalardan hazır instagram hesapları satın alabilirler. Şimdi ise hazırladığınız bu büyük sayfaları nasıl değerlendire bileceğinize bakalım.

İnstagramdan ürün ve hizmetlerin tanıtımı yaparak para kazanmak

İnstagramdan para kazanmak konusunda en çok bilinen yollardan biriside başkalarının ürün ve hizmetlerini tanıtımını yaprak para kazanmak. Bir markanız var ve bu markayı internet ortamında tanıtımını yapmak istiyorsunuz. Ya büyük meblağlar da reklam parası ödersiniz. Ya da sosyal medyada binlerce takipçilere ulaşmış sayfalara tanıttırırsınız.

İnstagramdan nasıl para kazanılır sorusuna cevap arıyorsan sitemize uğra.

İnstagramdan Nasıl Para Kazanılır?

Elbette sosyal medya sayfaları ücret olarak daha makul ve daha kazançlı. İnstagram Facebook ve Tiwitter da gördüğünüz bütün sosyal medya sayfaları bu şekilde para kazanmaktadırlar. Ancak bunların en çok kazançlı olanı instagram. Çünkü instagramın kitlesi daha kaliteli. Sizde büyük bir kitleye sahip instagram sayfanızı bu şekilde kazanca dönüştüre bilirsiniz.

İnstagramda butik açma ile para kazanmak

İnstagramdan para kazanmak isteyen herkese en çok tavsiye ettiğim kazanç metodu budur. Çünkü bu metot sizlere gerçek anlamda ciddi gelirler ulaştırmaktadır. Ve illa da çok büyük 100 bin üzerinde instagram sayfalarınıza burada gerek yoktur. Tek dikkat etmeniz doğru bir kitleye hitap etmektir. Ve sadece 5 bin ve 10 bin arası sayfalarınız da sata bileceğiniz ürünleri tanıtmak yeterli olacaktır. İnstagrada butik açma ile para kazanmak için genellikle bir ürününüz olmalı aksi halde para kazamazsınız.

Benim ürünüm yok ayrıca ürün alabilecek bir sermayem de yok diyen öğrenci arkadaşları da düşündük. Ve onlara ürün olmadan sermaye olmadan da günde sadece 1 – 2 saat çalışma ile instagramdan nasıl para kazana bileceklerini birazdan anlatacağım.  Butik açmak başlangıç için kolay değildir. Vergi levhanız olmalı ve ürün olmalı kargo firma ile anlaşmalı ve son olarak ta kaliteli bir kitleye hitap eden bir sayfanız olmalıdır.

Kendi içinizden instagramdan para kazanmak kolay değil. Kargo ürün bir ton uğraş oldu olacak bir de iş yeri açalım dediğinizi duyar gibiyim. İnstagramdan ürün sahibi olmayıp sadece başkalarının ürünlerini pazarlayarak çok iyi paralar kazana bilirsiniz. Bir nevi komisyonculuk yapacaksınız. Ne kargo ne vergi levhası gibi işlerle uğraşmayarak hesabınızda ürünler ile alakalı günde 2 tane resim paylaşarak iyi gelirler elde edebilişiniz.

İster ek iş ister de ful time size kalmış. İnstagramdan para kazanma süreci kolay değil. Ancak sayfanızı oturttuğunuz zaman bir bakıncaksınız ki artık işler otomatikleşiyor. Ve siz günde sadece yarım saat ayırarak ayda binlerce lira kazanmaya başlayacaksınız. İnstagram hakkında yazılacak çok konu var. Bunların hepsini burada yazmaya kalksam bitmez. Bunun için değerli okuyucum sana bir kitap tavsiyesinde bulunacağım.

İnstakitap

İnstakitap Sayın. Mustafa Kemal Koca tarafından yazıldı. Başlangıç olarak instagramdaki 2 yıllık macerasını anlatılıyor. Kendisi ilk yıl neredeyse hiç para kazanmamış sürekli olarak bir takım engeller önüne çıkmış. Bildiğimiz gibi instagramdan para kazanmak hakkında çok detaylı bilgiler internette bulunmamaktadır.  İşte bundan dolayı Sayın. Mustafa Bey sürekli olarak deneme ve yanılma yöntemleri ile 1 yıllık sürecini tamamlamıştır.

1 yıllık süreçten sonra instagramdan para kazanmayı başardı. Ve kazançlarını görmüş birisi olarak gerçek anlamda iyi paralar kazanmayı başarmış. Kitap sizlere genel anlamda butik açarak para kazanmayı öğretiyor. Toplam 3 kitaptan oluşmaktadır. Buradan da içeriğin ne kadar zengin olduğunu anlaya bilirsiniz. Bu kitabı en çokta öğrenci arkadaşlara tavsiye ediyorum. Çünkü sizlere ürün olmadan sermaye olmadan da instagramdan para kazanmak konusunu detaylıca anlatıyor. İnstakitapı incelemek için aşağıdaki resme tıklayın.

İnstagramdan para kazanma kitabını incelemek için resme tıklayın.

İnstagramdan Para Kazanmak

Pin It on Pinterest

Share This

!!! Kitap Çekilişi !!!

Kitap çekilişine katılmak için bu yazıyı sosyal medyada paylaşın.