Goomass eğitim kiti sizlere internetten para kazanmanın sırlarını sunduğunu iddia eden bir eğitim seti. Siz değerli okuyucularımla birlikte bu goomass eğitim setini inceleyeceğiz. Ve gerçekten de para kazandırıyor mu kazandırmıyor mu hepsini bu yazımda öğreneceğiz. Ve yazımın sonunda sana çok güzel hediyelerim olacak.

Goonass eğitim kiti sizlere internetten para kazanmanın formüllerini veriyor.

Goomass Eğitim Kiti

Goomass eğitim kiti nedir?

Goomass eğitim kiti internetten para kazanma tekniklerini sunan bir eğitim setidir. Bu eğitim seti içeriği fiyatına göre çok iyi gözükmektedir. Ve internet ortamında gözle görülür övgülere ulaşmıştır. Goomass eğitim kiti çıktığı tarihten itibaren 10 defa güncellendi ve halada yapımcıları bu eğitim setini güncellemeye devam ediyor.

Goomass güvenilir mi? Goomass sahtekar mı?

İnternetten para kazanma teknikleri çıktığı tarihten bu yana insanlara boş vaatler verilerek birçok dolandırmalar ve kandırmalar yaşandı. Haliyle insanlar internetten para kazanma olaylarına biraz ön yargılı davranmaktadırlar. Haklı olarak. Peki, goomass bu sahtekarlardan mı? Goomass güvenelir mi?

Goomass eğitim kiti ortalama 2012 tarihlerinde çıkmıştır. Ve şuan ki tarihe kadar binlerce insan bu ürünü satın aldı. Bir kişi bile şikâyette bulunmadı. Böyle bir durumda net bir şekilde içeriğin kalitesi belli oluyor. Goomass eğitim kitini bende satın aldım. Açıkçası ilk anlarda aynı sizin gibi çok temettüdeydim. 1 hafta düşündüm alıp almama konusunda. Ve en sonunda aldım ürünü. Gerçekten de bahsedildiği kadar içerik çok kaliteli ve muazzam. İlk paramı 2 ay sonra kazandım. Ben biraz geç kazandım.

Çünkü bilgisayar hakkında çok bilgili değildim. Onun için bilgili olan kişilere göre öğrenme ve anlama oranım biraz zayıftı. Ama gene de 2 ay sonunda başardım. Para kazandım. Goomass eğitim kiti alamdan önce birçok insan gibi benimde sürekli olarak aklıma iki soru geliyordu. Goomass güvenilir mi? Goomass sahtekâr mı? İşte bu konuya bir açıklık gelmesi için yazıyorum. Goomass eğitim kitine sonuna kadar güvene bilirsin.

Goomass eğitim kiti bedava indirmek mümkün mü?         

Goomaas eğitim kiti bedava indirmek veya bir arkadaşınızdan ücretsiz almak maalesef mümkün değildir. Çünkü goomass eğitim kiti telif hakları bulunmaktadır. Ücretli bir ürünün telif hakları var ise o ürünü ücretsiz elde etmek mümkün değildir. Birde içeriği bu kadar zengin olan bir goomass eğitim kiti bedava indirmek için bir çaba içerisine girmek doğru olmayacaktır. Sonuçta bu seti hazırlayan ürün sahiplerinin emekleri var. Son olarak ta bizlere yıllar boyunca edindikleri bütün deneyimlerini ufak bir para ile vermekteler.

Goomass kullanıcı yorumları           

Goomass Kullanıcı yorumları 1000 aşmıştır. Hepsini burada tek tek yayınlamak pek mümkün değildir. Bunun için sizlere onlar adına genelleme bir yorum yapı cağım. Goomass eğitim kiti satın almayı düşünene arkadaşlar bu eğitim kitinin gececiği konusunda tereddütte olduğunu söylemektedir. Eğitim setini alıp kullanan arkadaşların genel kullanıcı yorumlarımda goomass eğitim setinin çok kaliteli olduğuna ve böyle bir Türkçe kaynağının var olmasından çok memnun olduklarını söylemekteler.

İnternetten para kimler kazana bilir?

Arkadaşlar birçok yerde görüyorum. Tıkla kazan oturulduğunuz yerden yan gel yat kazan gibi saçmalıklara inanmayın. Ben bu işi yapan birisi olarak sizlere tavsiyelerim olacak. İnternetten para kazanmak kolay. Öğrenme süreci biraz zor. İnsanlar genellikle hemen anında yüzlerce dolar kazanmak istiyorlar. Ama maalesef böyle bir şey mümkün olmuyor. Bu işte başarılı olmak ve finansal özgürlüğünü kazanmak isteyen arkadaşlara 3 tavsiyem olacak. İnanç istek ve çalışmak.

Goomass eğitim kiti ile internetten para kazanma bileceğinize inanmanız gerekiyor. Başarılı olabilmeniz için. Ama sadece inanç yetersiz kalır. Aynı zamanda bunu başarmayı istemelisiniz de ama bu da yeterli değil çünkü sadece inanarak ve isteyerek hiçbir şey olmaz çalışmanızda gerekir. İşte bu zincirin 3 halkasını kendiniz. De bulundurduğunuz zaman bu işte başarılı olursunuz. Goomass eğitim kiti aldınız ve başaramadınız. Başarısız olduğunuz zaman demek ki başarılı olan insanlar kadar çalışmamış istememiş ve inanmamışsınız Demektir. Belki bu gerçeklerle hiçbir sitede görmemiş olabilirsiniz. Genellikle işin sürekli olarak kolay tarafı anlatılır. Ancak zor taraflıda bulunmaktadır. Bu zorluk işte öğrenme süreci ve uygulama sürecidir.

Goomass ile internetten para kazanma mümkündür.

İnternetten Para Kazanma

Goomass eğitim kiti yapılan büyük hatalar

Arkadaş bir çok insan bu işteki kavramı yanlış anlamaktadır. Sizler bu eğitim setini alıp bir kenara atmanız size para kazandırmaz. Alıp bütün hepsini okuyum her şeyi anlamanız da size para kazandırmaz. Ne zaman ki içinde bulunan bilgileri hayata geçirirseniz işte o zaman ciddi gelirlere ulaşacaksınız. İlk denemelerde hata yapabilirsiniz. Ancak üzülmeyin denemeye pes etmeden devam edin hata yapmayı sevin çünkü bu tür işleri ancak hata yapa yap doğru yolu bulacaksınız.

Goomass mı? Google kazançlar mı?

Goomass mı? Google kazançlar mı? Ben her iki eğitim setini de almış biri olarak sizleri güzel yönlendireceğim. Öncelikle Google kazançlar eğitim setinden başlayalım.

Google Kazançlar mı: Google kazançlar eğitim seti genel itibari ile bir kitap ve video serilerinden oluşmaktadır. Fiyatı goomass göre uygundur. Konu olarak sadece clikbank anlatılmıştır. Temel ve orta düzeydir. İçindeki bilgiler güzel ancak bir güncellemeye ihtiyacı var. Google kazançlar eğitim setinin yazarı Musa Erdoğmuştur.

Kendisi Türkiye de bu işleri ilk yapan isimlerdendir. Kendisi bu konularda oldukça başarılıdır. Ve birde eğitim setinde bildiği bütün konuları açık ve net bir şekilde anlatmıştır. Ancak dediğim gibi bir güncelleme ihtiyacı bulunan bir eğitim seti. Kendisine attığım mailde o da böyle bir durumun var olduğunu ancak en kısa zamanda düzelteceğini söylemişti.

Goommas mı almalıyımGoomass eğitim kiti içeriği Google kazançlara göre çok fazladır. Google kazançlar sadece Clikbank üzerinden giderken goomass ise internette para kazanma ile alakalı her platformu anlatan devrim niteliğinde bir eğitim seti olduğunu söylemek isterim.

İçeriğinde clikbank , niş Pazar, adwrods, x ticaret, amazon, yazarak para kazanma, seo gibi bir çok eğitim bulunmaktadır. Kısaca goomass eğitim seti sizlere ne yapmanız gerektiği öğretiyor ve neden bunları yaptığınızın da mantığını anlatıyor. Google kazançlarda ise sadece yapmayı gösteriyor. Beni tavsiyem başlangıç için goomaas eğitim kitinden yanadır.

Goomass ile internetten para kazanan var mı? Goomass kazandırıyor mu?

Goomass ile internetten para kazanan var mı ? Sorusu ile son zamanlar da çok karşılaşmaktayım. Gomass kazandırıyor mu sorusunun cevabı birkaç kazanç kanıtı yayınlıyorum. Bu kazanç kanıtlarını gördükleri halde bu işe inancım yok diyen arkadaşlar bu işi yapamazlar.

Master kazanç kanıtları görüldüğü üzere, İnançları olmayan insanlar için atıyorum.

Master Kazanç Kanıtları

Kazanç kanıtlarının hepsi master kazanç eğitim seti içeriği sayesinde olmuştur.

Kazanç Kanıtları

Goomass satış ortaklığı

Goomass eğitim kiti sadece sizlere satış ortaklığını öğretmemektedir. Aynı zamanda satış ortaklığını nasıl uygulaya bileceğiniz ile ilgili ekstra gerekli çalışmaları da anlatmaktadır. Bunlardan bir kaçı reklamcılık nasıl yapılır web site kur kazan, iyi bir niş Pazar nasıl bulunur, Site kurmadan para kazanma teknikleri gibi birçok aşama ve çalışmalara yer vermiştirler.

Goomass eğitim kiti içeriğinde neler var?

Goomass eğitim kiti içeriği 2 ana genel bölüm oluşmaktadır. Avcılık ve çiftçilik, Avcılık strateji genel itibari ile hızlı kazançtır ama tekrarlanmayan kazanç türüdür. Avcılık stratejisini uygulamak basittir. Başlangıç için güzel bir stratejidir. Çiftçilik stratejisini uygulamak kolay değil daha doğrusu öğrenme süreci kolay değil öğrendikten sonra ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz.

Ve yaparsınız. Çiftçiliği herkesiz uygulamasını isterim. Çünkü çiftçilik stratejisi gerçek manada çok kazandıran stratejidir. Başlangıçta kendi sisteminizi kuruyorsunuz ve sürekli olarak yanına yeni web siteler ekliyorsunuz. Her eklediğiniz siteler sizler durmadan para kazandırıyor. Ve bu siteleri kurup gerekli noktalara taşıdıktan sonra bir daha ilgilenmenize gerekte yoktur. Adı üstün çiftçilik sürekli olarak ekiyorsunuz bir zamandan sonra orası tarla oluyor. İşte asıl o zaman işin tadına varıyorsunuz. Günde 1 – 2 saat çalışarak çok ciddi gelirlere ulaşıyorsunuz çiftçilik stratejisiyle. Genel olarak 2 kavram ele alınmıştır eğitim setinin içeriğinde. Şimdi o 2 kavramın alt sayfalarını anlatacağım.

Gomass eğitim seti içeri oldukça görüldüğü üzere zengindir.

Goomass Eğitim Seti

Goomass eğitim kiti – Satış ortaklığı sistemi

Satış ortaklığı sistemi kitabının içinde toplamda 22 bölüm bulunmaktadır. İçeriğinde satış ortaklığın genel tarihi, İşleyişi, mantığı verilmektedir. Ne tarz satış ortaklığı programlarına dâhil olmalıyız. Satış için hangi kanallardan yararlanmalıyız gibi birçok bilgi verilmektedir.

Goomass eğitim kiti – Yazarak para kazan

Yazarak para kazanma kitabının içeriğinde makale yazarlığı hakkında güzel bilgiler verilmektedir. Toplamda 25 bölümden oluşmaktadır. Sadece makale yazarak para kazanan arkadaşlarım var. Ve hayatlarını sadece evlerinde oturup müşterilerden gelen konular hakkında makale yazarak para kazanan arkadaşlarım var.  Kitabın içeriğinde genel hatlarıyla şunlar anlatılmaktadır. Kimler makale yazabilir. Makale alım satış nasıl yapılır.  Makale yazarak çok para nasıl kazanılır gibi konular ele alınmıştır.

Goomass eğitim kiti – Amazon Assocıates

Bildiğimiz gibi dünyanın en büyük e ticaret sitesi Amazon’dur böyle büyük bir mağazanın ürün ve hizmetlerine kimler satış ortağı olmak ister. Eminim herkes. İçeriğinde milyonlarca ürün barındıran bir site. Goomass yazarları amazon kitabında sizlere amazon .com ile nasıl çalışmanız gerektiğini nasıl ürünlere satış ortağı olunur ve ne tarz ürünler çok satar gibi bütün konulara değinmişlerdir. Kitap toplamda 23 bölümden oluşmaktadır. Bu kitabı ileri düzey çalışmalar yapacak kişilere tavsiye ediyorum.

Goomass eğitim kiti – Clickbank Eğitimi

Clikbank satış ortaklığı platformların en büyük pazarıdır. İçindeki ürünler tamamen yabancıdır. Ve işler dolar bazlı ilerlemektedir. Böyle bir eğitimi hazırlamaları çok güzel olmuş. Clikbank sitesi içinde ürün analizi yapmak çok zordur. Ancak goomass eğitim seti bu işi çocuk oyuncağı haline getirmiştir. Toplamda 48 bölümden oluşmaktadır. İçinde nasıl ürün seçmeliyiz, Detaylı ürün analizi yapma, Trend ürün bulma teknikleri, Ürünlerin satışları nasıl yapılmalıdır, anlatılmaktadır.

Goomass eğitim kiti – X ticaret satış ortaklığı

X ticaret Türkçe ürünleri bulunduğu bir satış ortaklığı platformudur. İngilizce ürün satışı yapmakta zorlanan arkadaşlar için düşünülmüştür. Eğer İngilizceniz zayıfsa x ticaret ile başlangıç yapabilirsiniz. X ticaretin içinde clikbank veya da amazon kadar çok ürün bulunmasa da. Buna rağmen oldukça güzel satışlar getirecek ürünler bulunmaktadır. Toplamda 28 bölümden oluşmaktadır.

Goomass eğitim kiti – SEO eğitimi

Batlarda bahsettiğim çiftçilik stratejilerini SEO yaparak uygulayacaksınız. SEO yapılan web siteleri istenilen kitleye ulaştırması amacıyla yapılan çalışma bütünüdür. Kitabın içeriğinde SEO uygulama teknikleri, özel teknikler ve tavsiyeler bulunmaktadır. Toplamda 45 bölümünden oluşmaktadır.

Goomass eğitim kiti – Google Adwrods Eğitimi

Bu eğitim avcılık stratejisini uygulamak isteyen kişiler içindir. Bu işlerden hızlı para kazanmak istiyorsanız. Adwrods kitabını notlar alarak okuyun. Daha sonra bu notları hayata geçirin. Adwrods kitabının içeriğin reklamcılık, az para harcayarak çok para kazanma stratejileri, analiz araçlarının kullanımı gibi bir çok kavram yer almaktadır. Adwrods eğitimi toplamda 57 bölümden oluşmaktadır.

Goomass eğitim kiti – Niş Pazar avcısı

Bu strateji içinde hem avcılık hem de çiftçiliğin birleşimidir. Hem hızlı para kazanmak hem de yaptığınız bir çalışmadan tekrar tekrar para kazanmak. Çok özel stratejiler barındırmaktadır. Toplamda 17 bölümden oluşuyor.

Goomass eğitim seti  + Bonuslar

Goomass web site kurma rehberi

Goomass web site kurma rehberi sayesinde site kurmak çocuk oyuncağı haline geliyor. Hiçbir kod bilgisi olmadan site kurma tekniklerini öğreniyorsunuz. Site kurma işlemlerini çiftçilik stratejisini uygulamak isteyen arkadaşlar uygulayacak. Bu kitabın içerisinde wordpress tabanlı site kurmayı öğretiyor. SEO kavramlarına kısa kısa değiniyor. Ve bu wordpress siteleri için özel eklenti tavsiyelerinde bulunuyor. Toplamda 20 bölümden oluşan bir kitap.

Goomass eğitim kiti – Auto twitter

Bildiğimiz üzere sosyal medya mecraları çok büyük kitlelere hitap ediyor. Goomass eğitim seti yazarları bunu da düşünmüşler ve sosyal medyayı gücünü kullanarak nasıl satışlar yapacağımızı anlattı bunu da twitter örneklendirdi. İsteyenler facebook instagram üzerinden de yapabilir aynı teknikleri toplamda 6 bölümden oluşan bir kitaptır.

Goomass eğitim kiti – WordPress ve joomla rehberi

Bu son iki Bonus da sizlere web sitenizi kurmamadan önce hangi altyapıyı kullanmalıyız. Ne ye göre seçmemiz gerek. Gibi birçok soruların cevaplarını içer mekteler. Ayrıca bu alt yapıların SEO çalışmaları nasıl yapmanız gerektiğini anlatmaktadırlar. İkisinin toplam bölümü 15

Gördüğünüz gibi goomass eğitim seti içeriği oldukça zengindir. İçerin daha da detaylandıra bilirim ancak çok fazla uzatmak istemiyorum. Şimdi sıra geldi yazımın sonundaki hediyelere.

Goomass eğitim seti Hediye Bonuslar

Goomass eğitim seti içeriği çok zengin olmasına rağmen bir takım eksiklikleri bulunmaktadır. Ben bu eğitim setini alıp okudum. Gördüğüm eksikleri tamamladım. Tamamlamak açıkçası bir ayımı aldı. Bu aşağıda sıraladığım maddeler goomass eğitim setinin içinde bulunan eksiklikler. Bu bonus hediyelerden yaralanmak için goomass eğitim setini benim referansım aracılığıyla satın almanız gerekiyor.  Benim referansım ile goomass eğitim kitini satın almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp satın almanız yeterlidir.

SEO Paket Hediye Bonusu

Seo paket arşifden yararlana bilmek için master kazanç eğitim setini benim referans aracılığımla almalısınız.

Seo Paket Arşif

Bu emek verdiğim ve hazırladığım Bonus kitinin değerli 50 TL’dir sizler sadece goomass benim referansım ile alarak bu 50 TL değerindeki eğitim kitini bedavaya almış oluyorsunuz.

Backlink listesi: Goomass eğitim kitinde anlatılan çiftçilik stratejisini uygulayacağınız zaman böyle bir liste çok önemlidir. Ben bu listeyi ortalama 2 ayda yaptım. İçinde 1000 yakın site vardır. Goomass eğitim kiti backlink almanın önemini söylüyor ancak her hangi bir liste paylaşımında bulunmadı bu listenin içinde backlink çalışması yaparak sitenizi üst sıralar getirip büyük paralar kazana bilirsiniz.

Backlink arşifimin içeriğinde 30 bin aşkın liste bulunmakatadır.

Backlink Arşif

A’dan Z SEO Blogspot Rehberi: Bu rehber kitap goomass eğitim kitinin içeriğinde bulunmamaktadır. Böyle bir rehber yapmaya başlama sebebim. Ben bu eğitim setini son paramla almıştım. Onun için site açmaya param hiç kalmamıştı bende ücretsiz blogpot kurulumlarını öğrendim. Ve ücretsiz çalışma yaparak bu işten para kazandım. Eminim benim durumuma düşecek öğrenci arkadaşlar olacaktır. Onlara bir nevi hediye ediyorum. Blogspot kitabının içinde blog ağlarına nasıl SEO çalışması yapılması gerektiğini anlattım.

Blogspot rehberi sayesinde seo uyumlu bloglar açabileceksiniz.

Blogspot Rehberi

Adim adim internetten para kazanma rehberi: Bu rehberin içeriğinde benim kendi deneyim notlarım bulunmaktadır. Bu notlar içeriğinde internetten neler yaparak para kazana bilirsiniz. Gizli SEO stratejileri ve özel taktiklerine yer verdim. Bu kitap içindeki bilgileri alarak yılların deneyimini de almış oluyorsunuz.

internetten para kazanma kitabı ile adım adım internetten para kazanma tekniklerini öğreneceksiniz.

İnternetten Para Kazanma Kitabı

Goomass eğitim seti gerçekten de inanılmaz güzel. Sadece o eğitim setini kullanarak ayda binlerce dolar kazanmak mümkündür. Anacak benim sizlere verdiğim bonuslar sayesinde bu kazançlar 3 hatta 5 katına çıkacak. Bu bonus eğitim kitinden yararlana bilmek için yapmanız gereken goomass benim referanslıyım aracılıyla satın almanız olacaktır. Aşağıda ki resme tıklayarak goomaass benim referanslıyım aracılıyla giderek satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra bonus üründen yararlana bilmek için üste bulunan iletişim bölümünden bana ulaşman yeterli olacaktır. Veya istersen yorum atarak ta ulaşabilirsiniz.

Goomass bonuslara sahip olabilmek için. Goomass eğitim setini benim referansım aracılığıyla satın almanız gerekmektedir.

Goomass Bonuslar

Benzer Konular

Youtube Para Kazanma Yolları

Youtube Akademi Kitabı | Youtube Para Kazanma Rehberi

Master Kazanç | İnternetten Para Kazanma Yöntemleri

Pin It on Pinterest

Share This

!!! Kitap Çekilişi !!!

Kitap çekilişine katılmak için bu yazıyı sosyal medyada paylaşın.