7-24 Kazanç eğitim setini bu yazımızda sizler için detaylı incelemesiniz yapıyorum. Bu eğitim setinin işe yararlığı ne durumda ve gerçekten de para kazandırabilecek bir eğitim seti mi?  7-24 Kazanç eğitim seti indirmek ücretsiz yararlanmak mümkün mü? Bu türden aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını bu yazımda sizler için detaylı bir şekilde anlatacağım. Hadi başlayalım…

7-24 Kazanç eğitim seti nedir?

7-24 kazanç eğitim olarak sizlere toplamda 6 adet yol göstermekledir. Bu yolların gidişatı internete yani internetten para kazanmaya çıkmaktadır. Bu eğitim seti sizlere bir bilgisayar ve internet ile para kazanma fırsatını sunmaktadır. Eğitimin içeriğinde strateji çokluğu olması birçok insan için oldukça güzel bir avantaj.

7/24 Kazanç eğitim seti sayesinde internetten para kazanma fırsatı.

7-24 Kazanç

Çünkü sonuçta hepsini bir arada yapa bilmek mümkün değil. En azından benim için. Ben aktif olarak bu 6 strateji içerisinden 2 tanesini kullanıyorum. Biri Youtube diğeri de blog yazmak. Diğerleri de yapıla bilir. Ama benim elinden bu kadar gelmektedir.

7-24 Kazanç eğitim seti indir

7-24 kazanç eğitim setini indirmek ve ücretsiz yararlanmak isteyen birçok değerli okurumuz var. Arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim. Bu eğitim seti daha çıkmadan önce içeriğin sahibi bununla ilgili bir takım haklar aldı. Bu haklar bu eğitim setinin ücretsiz dağıtılmasına indirilmesine engel olmakta.

Eğitim setini almış her hangi bir kişi bu içeriği ücretsiz dağıtmaya kalkarsa içeriğin sahibi onun hakkında yasal işlem başlata bilme hakkına sahip oluyor. Bu yüzden bu içeriği ücretsiz yararlanmak mümkün değildir.

Sonuç iti bari ile bu düşünce biçimi bile yanlıştır. Çünkü bu içeriği hazırlayan kişi bu bilgileri edine bilmek için kim bilir ne kadar zaman emek ve para harcamıştır. Bundan dolayı emeğe saygı diyorum. Şimdi de sizlere kendi yorumum ile bu eğitim setini eleştireceğiz.

7-24 Kazanç eğitim seti içreği hakkında kendi yorumum

Forex kitabı: 7-24 kazanç eğitim setinin içeriğinde ilk göze çarpan kitaplardan birisi bu eğitim kitabı sizlere borsa üzerinden para kazanmayı öğretir. Oldukça güzel bir kitaba benziyor. Ancak içeriğindeki bilgileri hayata geçirmek ister istemez biraz masraflı olmaktadır. Sonuçta bu eğitim size para ile para kazandırmakta.

Benim rakamlar ile aram çok iyi olmadığı için ve fazla kafa yormadan para kazanmayı sevenlerden olduğumdan dolayı bunu ben uygulamamaktayım. Gerçek anlamda herkese çok paralar kazandıracak bir kitap. Ama bana göre biraz kafa patlatmak gerekir. Ve birde borsa gibi sektörlerde aktif olmakta gerekiyor. Çünkü fırsatlar kaça biliyor.

Ptc kitabı: Eğer internetten biraz olsun para kazanma ile ilgili makaleler okumuşsanız. Kesinlikle Ptc denk gelmişsinizdir. Tıkla kazan sistemleridir. 2010 yıllarında bu sistemler çok aktifti ancak etraf dolandırıcı doluydu. İnsanlar para kazanıyor ancak ücretlerini ödeyen kimse olmuyor.

Ancak günümüzde kaliteli firmalar var. Ben bu sistemlere karşıyım. Ve tavsiyede etmiyorum. Burada vereceğiniz emeğe karşılık olarak anca faturalarını ödeye bileceğiniz kadar para kazana bilirsiniz. Yani ayda 50 ila 200 arası para daha fazla kazanmanız pek mümkün değil.

Facebook kitabı: Bildiğimiz gibi sosyal medya çağı başladı. İnsanlar facebook instagram gibi birçok sosyal medya aracı kullanmakta. Bu kitabın içeriğinde tam olarak ne atlatıldığını bilmiyorum. Ama kendimde sosyal medyada para kazanmaktayım.

Benim favorim instagram.  Sosyal medya dan dan birçok kazanç tekniği var. İster bir sayfa açıp insanların reklamlarını yapa bilirsiniz. İsterseniz de insanlara ürünler sata bilirsiniz. Buradaki durum tamamen size kalmış. Eminim bu kitabın içinde en azından bu 2 teknikten biri vardır.

Youtube kitabı: 7-24 kazanç eğitim setinin bana göre en kazançlı yollarından birisi olan Youtube kazanç kitabı. Ben de Youtube üzerinden para kazanmaktayım. Youtube üzerinden para kazanmak en pratik kazanç tekniklerindendir. Attığınız videolara size çabuk meyve vermektedir. İçeriğindeki bilgileri detaylıca öğrenip kesinlikle uygulamanızı tavsiye ediyorum.

Blog kazanç kitabı: Blog kazançları kitabı da aynı Youtube kadar etkilidir. Blog kazançları Youtube göre biraz daha geç kazandırır. Ama daha uzun vadeli kazanç tekniğidir. Yani açtığınız bir blog size 5 yıl hatta 10 yıl sonra bile para kazandıra bilmektedir.

Satış ortaklığı kitabı: İnternet ortamında gerçekten para kazanmak istiyorum? Ben internetten para kazanarak zengin olmak istiyorum? Diyorsanız eğer satış otaklığı gerçekten sizi zengin ede bilecek potansiyelde bir sistemdir. Ticarette ya ürün çıkaran kişi olursunuz ya da ürün satışına aracı olan kişi olursunuz.

İşte satış ortaklığı böyle işler. Bu işi yapıp ayda 100 TL kazanan da var ayda 10.000 dolar kazananda var. Sistem belli az çalışılan az kazanır çok emek verip çok çalışan çok kazanır. Bu işin en güzel yanı sınır yok tek sınır sizsiniz. İstediğiniz kadar çalışıp istediğiniz zaman bıraka bilirsiniz. Ben Youtube ve blog kazancı uygulamalarını satış ortaklığı ile yapmaktayım sizlere de bunu tavsiye ediyorum.

7-24 Kazanç Son

7-24 Kazanç eğitim setini adil bir şekilde siz değerli okuyucularım için eleştirdim. Böyle bir eğitim setini almanızı tavsiye ederim. İçeriğindekileri okuyup hayata geçirmek istemeseniz bile alın. Çünkü emin olun bakış açını değişiyor. Ve gözleriniz açılıyor. Ama şunu da bilin ki öğrendiklerinizi hayata geçirmediğiniz sürece para kazanamazsınız. Bu eğitim setini incelemek ya da satın almak için aşağıdaki resme tıklayın.

Bu eğitim setini incelemek resme tıklayın

7-24 Kazanç Eğitim Seti İncele

 

Pin It on Pinterest

Share This

!!! Kitap Çekilişi !!!

Kitap çekilişine katılmak için bu yazıyı sosyal medyada paylaşın.